“Як говорити, щоб діти нас слухали”

Семінар на тему покращення якості спілкування між батьками та дітьми я готувала давно. Спонукали до цього різні приклади з життя, історії моїх пацієнтів, спостереження. Мама чи тато сьогодні – це справжні супермени, які крім того, що годують-вчать-контролюють-розважають-лікують-заохочують-переживають-працюють-розважають, кожного дня стикаються з потребою вирішення питань від браку часу для родини до нестерпної конкуренції смартфонів та технології, де не лише дитині – дорослим важко почути одне одного.

Семінар-практикум  “Як говорити з дітьми, щоб діти нас слухали” саме про якісне спілкування. З дітьми маленькими, чи великими, у спокійний чи тривожний момент – спілкування це один із найбільш дорогоцінних інструментів, через який ми передаємо нашу любов.

slider-lady-d2

На семінарі ви дізнаєтеся які форми спілкування найкраще допомагають дітям відчувати турботу та любов батьків на відстані, як саме спілкуватся, щоб діти змогли вам довіритися у скрутний момент, чого найбільше прагнуть почути і в чому досвідчитися ваші діти.

Наприкінці семінару буде надана інформація про літній підлітновий табір у Гроттаферрата 17-24 червня 2018.

Рада буду бачити вас, хто піклується та прагне бути більш ефективним у піклуванні про малих та великих дітей!